Kui on mure, kirjutage meile palun otse! (1) 28 Jul

Viimaste päevade ärevus meie foorumis sundis suuremalt mõnest Kaaluabi.ee lehega seotud olulisest funktsioonist. Enne aga, kui teema lähemalt lahti seletame, paneme kõigil kasutajatele südamele: kui on mure, kirjutage meile palun otse! Ah, et miks nii?

Esmalt tuletame meelde, et kui on küsimusi, millele kindlasti vastust ootate, siis palume need saata aadressile abi@kaaluabi.ee. Blogi on siiski kasutajate omavaheliste mõtete ja sõnumite jagamise keskkond ning foorum üldiste asjade arutamiseks.

Proovime jõudumööda ka foorumeid jälgida, kuid vastame ennekõikesiiski abi@kaaluabi.ee aadressile tulnud kirjadele.

Milline on päevane kalorinorm ning mille alusel seda teaduslikult arvutatakse, oleme välja toonud ka oma korduma kippuvate küsimuste lehel. Loomulikult on iga inimene erinev ning vahel üks või teine viis ei mõju. Seepärast ei anna me ka täpseid näidismenüüsid ega soovitusi, sest mõni meist sööb õhtul, teine on rohkem hommikune sööja.

Kui aga täpselt oma söödu kaaluda ja kirja panna, tarbida ca 8 klaasi vett päevas ning liikuda vähemalt 30 minutit, siis on teaduslikult tõestatud, et antud kaloriarvu järgides langeb kehakaal 0,5-1 kg nädalas.

Meil olnud palju juhtumeid, kus inimene muudab Kaaluabi poolt antud soovitava kehakaalu ning selle saavutamise arvu ning ei märka punasel alal tekkinud hoiatuskirja. Seal on ka kirjas minimaalne soovitav kalorite arv, millest vähem ei tohi süüa.

Just seepärast on oluline pöörduda oma probleemidega otse abi@kaaluabi.ee aadressile, et konkreetse kasutaja andmete alusel saaksime probleemi lahendada. Ka toitumise- ja treeninguga seotud küsimused palume saata otse eelpool viidatudaadressile, et meie spetsialistid saaksid juba otse, teie personaalsetest andmetest lähtuvalt vastata.

Me hoolime oma kasutajatest!. See on näha mh nii uuenduste kui ka vanade kasutajate sooduspakkumiste näol. Ja hoolimatuse märgina ei saa kindlasti võtta vaikimist ning arendamisega seotud üksikasju. Veebikeskkond on justkui hiigelsuur laev - pööramine ja parema suuna leidmine võtab kõigest hoolimata kaua aega. Nii see kord juba on!

Selge on see, et kõik erinevad ettepanekud võtavad aega arutamiseks ja arendamiseks. Samas aitame me nii palju kui saame ning oleme väga tänulikud igasuguse tagasiside eest.

Soovime teile kõigile jätkuvalt kaunist suve, mõistvat suhtumist ja rahulikku meelt

Kaaluabi.ee meeskond

loe ja kommenteeri