Kaaluabi.ee lehe ülevaade (2) 11 Jaan

Personaalne päevase kalorikoguse arvutamine - Individuaalne päevase kalorikoguse arvutamine. Soovitav päevane kalorite arv aitab Sul kergesti jõuda oma ihaldatud eesmärgini.

Detailne toidupäevik – Kaaluabi.ee liige saab oma personaalse toidupäeviku, kus igale söödud toiduainele ja kogusele arvestatakse välja süsivesikute, valkude ja rasvade sisaldus. Toidupäevikut täites ja oma määratud kalorinormi järgides on lihtne seatud eesmärki saavutada, sest süsteem aitab arvutada söödud ja tarbitud kalorite hulka. Mugav kasutada nii neil, kes soovivad oma kaalu langetada või tõsta või lihtsalt tervislikult toituda. Soovitame jälgida ka toitumise tasakaalu, sest ainult nii saad kindel olla, et keha omandab iga päev toiduga kõik vajalikud ained.

Personaalne treeningpäevik – Personaalne treeningpäevik aitab korrapäraselt täites näha treeninguga kulutatud kaloreid. Treeningpäevik on seotud toidupäevikuga. Päeva treeningut sisestades näed koheselt ka toidupäevikus, kui palju oled treeninguga kaloreid „juurde teeninud“.

Klubiliikmete tugi – Kaaluabi.ee liikmeks astudes saad toidupäevikut täites sisse seada ka enda blogi, kuhu iga päev panna kirja mõtted ja tegevused. Neid kirjutisi näevad ka teised liikmed, mis võimaldab neil seeläbi Sind kergemini toetada ja motiveerida. Ka foorum ja kommentaarium on hea viis oma mõtteid teistega jagada. Klubiliikmete hulgast on lihtne leida endale uusi sõpru või treeningukaaslasi.

Diagrammid - Kuigi paljude jaoks võivad tabelid ja diagrammid tunduda kuiva matemaatikana, aitavad nad Sul siiski oma tulemusi analüüsida. Mõõtes kord nädalas oma kehakaalu ning kord kuus vööümbermõõtu, näed täpselt, millised muutused ajaga toimuvad. Korrapärane toidu- ja treeningpäeviku täitmine aitab tagasilöökide tekkides lihtsalt analüüsida, milles võib olla tagasilöögi põhjus.

Toitainete ja retseptide andmebaas – Kaaluabi.ee-l on mahukas toiduainete andmebaas, mis täieneb igapäevaselt uute toitude ja retseptidega. Kuna toiduainete valik kaubanduses on väga suur ning inimeste tarbimisharjumused on erinevad, on ka kõikidel kasutajatel võimalik ise toiduaineid ja retsepte lisada. Nii tekib klubiliikmete abil täiuslik andmebaas ning huvitav retseptikogu.

loe ja kommenteeri