Riina sai magusaisust võitu! 03 Sep

NAISTEKAGA KAALUST ALLA: Riina nädal on möödunud suhteliselt rahulikult ja vaikselt. "Suvi hakkab selleks korraks ka otsa saama ning ühisüritusi jääb palju vähemaks. Söömine-joomine täiesti kontrolli all, ei ole ette tulnud ühtegi „hullult tahaks midagi head” päeva," kirjutab ta.

"Ja kuna olen nii-öelda kodune, siis täidan ka toidupäevikut väga korralikult. Olen enda üle ikka natuke uhke ka, et olen üldjoontes tubli olnud.

No tegelikult õunte ja arbuusiga olen liialdanud, aga ise arvan, et see ei ole teab mis hirmus „patustamine”. Ja kui need õunad ikka kukuvad muudkui pots ja pots puu otsast, siis ei saa jätta neid ju sinna vedelema. Tegin talveks ka kaks korraliku portsu õunamoosi. Meie perele väga see moos meeldib.

Laupäeval oli mul võimalus käia Ülemiste järve jooksu jooksjaid teele saatmas ja hiljem finishis vastu võtmas, ühesõnaga olin korraldajate poolel. Kavas olid 14km ring ümber Ülemiste järve ja 5km metsaring. Mulle endale jooksmine kui spordiala eriti ei istu- võhma ei ole, hakkab kohe pistma ja veel mitu häda. Aga kui kõlas stardipauk, siis oli küll selline tunne, et oleks võinud ju ka lühema maa läbi lipata. Ja jalas olid mul muidugi terve aeg EasyTone treeningjalatsid.

Neljapäev, 1.september. Kindlasti väga tähtis päev paljudes peredes. Hommikul meie pere jaoks see päev ei tundunudki nii erilisena. Pidid ju lapsed tõusma varem, kui viimased kolm kuud ja minema kooli, kuhu ei taheta enam minna, aga peab. Aga kuna hommik oli kena ja päikeseline ning seda jagus ka tervesse päeva, siis ei olnudki asi nii trööstitu. Ja küll see kooliskäimise rutiin ka varsti tagasi tuleb. Esimese koolipäeva puhul avasin mulle sünnipäevaks (oli see mai alguses) kingitud eksklusiivse kommikarbi ning lasime hea maitsta. Võib-olla ei oleks veel praegugi seda karpi avanud, aga aegumiskuupäev hakkas juba lähenema, nii et parem oli see ära süüa. Isegi imestan, et kuidas suutsin nii kaua komme alles hoida, aga tunnistan ausalt, et söön magusat tunduvalt vähem kui varem.

Väike poja nüüd 2-e aastane ja meil ka koht sõimes olemas. Esmaspäevast plaanime lasteaiaga tutvust soetama hakata. Kuidas see kõik välja kukub, selgub järmises loos.

Toredat kooliaega kõikidele koolijütsidele ja nende vanematele!"

Loe Riina edusamme ka Naistekast

loe ja kommenteeri